reklama 11D

Příhoda ve vedení CNC Facimiech po pátečním dni

 15.06.2018 22:02 | AUTOR

ikonka

Během pátku 15. června se začalo závodit při národních závodech ve všestrannosti v polském Facimiechu. Na startu nechybí ani několik českých jezdců. Nejúspěšnější je Miloslav Příhoda, kterému po prvním dnu patří hned dvě vedoucí pozice…

reklama 12B

Český reprezentant Miloslav Příhoda podává výborné výkony především v sedle svých tří svěřenců. V soutěži LL je po drezurní i skokové zkoušce na prvním místě s koněm Wacat, když mají na kontě 32,2 trestných bodů. Skokovou zkouškou přitom prošli bez trestných bodů. V téže soutěži je na čtvrté pozici Gabriela Slavíková s koněm Grant (34,2 trestných bodů).

V rámci soutěže na polském stupni obtížnost „L“ si Miloslav Příhoda drží dokonce dvě přední pozice. V čele je po drezurní zkoušce s koněm Eldorado, když má na kontě 29,6 trestných bodů. Druhá příčku mu patří s koněm Magic. S ním obdržel od rozhodčích o 0,4 trestného bodu více.

V náročnější soutěži CNC1* startuje za Českou republiku Šárka Douchová, která je s koněm Cofi aktuálně osmnáctá. Za drezuru si připsala 36,3 trestných bodů.

 

 Startovní a výsledkové listiny naleznete ZDE.reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE