reklama 11D

reklama

Poznej značku aktivní zvíře společnosti Contipro

 12.10.2017 12:51 | AUTOR

Kdo a co je aktivní zvíře? Jde o veterinární značku české výzkumné společnosti Contipro zaměřující se na výzkum a výrobu kyseliny hyaluronové. Čím se značka aktivní zvíře zabývá, se dočtete v PR článku v následujícím příspěvku…

reklama 12D

 

Co je aktivní zvíře a čím se zabývá, se dočtete v PR článku Contipro:

Kdo a co je aktivní zvíře?

Jde o veterinární značku české výzkumné společnosti Contipro zaměřující se na výzkum a výrobu kyseliny hyaluronové – látku přirozeně se v těle vyskytující s unikátními vlastnostmi. Tyto vlastnosti se nejčastěji využívají v pro léčbu kloubů, při hojení ran a při léčbě očních onemocnění. Aktivní zvíře těchto vlastností využívá při hojení špatně se hojících ran, v kloubní výživě a při prevenci problémů se zuby a dásněmi.

Česká biotechnologická společnost Contipro s vlastním výzkumným centrem a více jak 120 vědeckými pracovníky se zabývá studiem účinků kyseliny hyaluronové. Na základě těchto znalostí následně vyvíjí produkty s přidanou hodnotou a vyšší účinností než produkty dostupné na trhu.

Čím se aktivní zvíře zabývá?

Přípravky se zaměřují na problémy, které umí kyselina hyalurová díky svým unikátním vlastnostem řešit. V těle se ve zvýšené míře vyskytuje v kloubech, kde funguje jako tlumič nárazů a mazivo. Proto se výborně uplatní při léčbě nebo jako prevence vzniku kloubních onemocnění. Kyselina hyaluronová také umí urychlit proces hojení ran. Proto máme přípravky na hojení špatně se hojících ran a péči o zuby a dásně. Všechny tyto problémy řeší inovativním způsobem a to jak formou produktu, tak mechanizmem účinku. 

Výzkum je u nás vždy na prvním místě

Účinkům našich produktů věříme, proč byste měli i vy? Za vývojem všech našich přípravků je opravdový výzkum podpořený testováním účinnosti ve spolupráci s veterinárními lékaři před uvedením produktu na trh. V případě, že výsledky jsou horší nebo podobné jako u produktů dostupných na trhu, produkt pro nás nemá smysl přivádět na trh. Z tohoto důvodu je účinek našich produktů vždy podpořen vědeckou studií.

Práce nás baví

Nedávno jsme si pořídili firemního maskota, je to čivava. Jeho velikost sice není největší, nicméně reprezentuje naše aktivní zvíře a proto jsme mu aspoň museli vymyslet dobré jméno. Po pečlivém a velmi rozvážném výběru vyhrálo jméno Krutor. No posuďte sami, není to fešák?

Nejen prací živ je člověk

Aktivní zvíře již dávno přesáhlo nějakou značku výrobků, jsme to my. Aktivní zvíře nás provází i v osobním životě a při naších volnočasových aktivitách. Všichni hrdě nosíme na tričkách popis aktivní zvíře a to nejen na výstavách ale i doma, v práci nebo při sportech. Přeci jen, když na hřiště vběhne 7 aktivních zvířat, soupeři z nás mají hned jiný respekt – tedy až do chvíle, než se začne hrát, pak se to obrací…

Být aktivním zvířetem je řehole

Naše práce je dost náročná, neustále někam jezdíme, něco taháme a stavíme – prostě makáme! Na druhou stranu to má i svá pozitiva. Kromě toho, že léčíme zvířata, dochází i k výraznému utužování našeho těla a ducha. Jiné neduhy náš netíží, užíváme naši kloubní výživu a dostáváme díky tomu koňskou dávku zdraví!


Naše práce nás zkrátka baví, děláme ji s láskou a velmi rádi se s Vámi setkáváme na různých výstavách a zvířecích akcích. Sledujte náš facebook a přijďte s námi hodit řeč. reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace