Opatrný vyrazil do Ebreichsdorfu

Na národní závody CSN se do rakouského Ebreichsdorfu vypravil ve dnech 23. – 25. ledna Aleš Opatrný. Vedle svých dlouhodobějších svěřenců si vzal s sebou i nové akvizice. Během prvního dne se mu nejvíce dařilo v poslední soutěži s Quintou...
23.01.2015 23:15  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Aleš Opatrný a Wladimir S. Zdroj: online přenos

První závodní den zakončila soutěž na výšce 135 centimetrů, jedoucí se jako všechny ostatní na čas. Aleš Opatrnýsedle Quinty zajel bezchybně a díky slušnému času skončil na pěkné páté příčce. V téže soutěži sedlal i Acovara, s nímž inkasoval 6,75 trestných bodů.

Dále Aleš Opatrný závodil na parkuru 130 cm (LM), kde měl nahlášené hned tři koně. Nejlépe skončilletos devítiletou Berlinou. Po bezchybné jízdě získal patnácté místo. Bez shození dojel takéQuintou (20. příčka). S koněm Wladimir S bohužel shodil hned první skok, k čemuž posléze přibylo ještě 0,25 trestných bodů za překročený čas.

Na závodech se představila také Lucie Balhárková. V sedle koně Wulfenia si na parkuru 115 cm vyoském mezi jezdci R1 dojela po jedné chybě po pěkné třetí místo.

Startovní a výsledkové listiny naleznete na stránkách pořadatele ZDE. Závody můžete sledovat také online, a to TADY

function closepop(){ $("body").removeClass("hidescrollbar"); $("#popreklamagal").hide(); $("#popreklama").hide(); }