reklama 11D

reklama

Ohlédnutí za GP Antverp a Šanghaje v roce 2016

 24.02.2017 12:28 | AUTOR

Blíží se start sezony 2017 parkurové série Longines Global Champions Tour a Global Champions League. My se ve videu, které pořadatel tohoto prestižního okruhu zveřejnil, ohlédneme za loňskými dvěma koly, a to v Antverpách a Šanghaji.

reklama 12D

Foto: LGCT / Stefano Grasso
 
Máme tutřetí a čtvrté ohlédnutí za uplynulou sezonou v rámci parkurových sérií LGCT a LGCL. Třetí zastavení série přivedlo nejlepší jezdce světa do Evropy. Po Miami a Mexico City hostilo další kolo LGCT a LGCL totiž město diamantů Antverpy. Po napínavém rozeskakování v Grand Prix nakonec zvítězila Pénélope Leprevost (FRA) s Florou de Mariposa. Na stupních vítězů stanuli také Rolf-Göran Bengtsson (SWE) a Simon Delestre (FRA).
 
Videostřípky z Antverp sledujte zde:
 
 
Čtvrtým kolem byl jediný závod, který se odehrává ve východní Asii v rámci túry. Je to Šanghaj, kde se podařilo v hlavní soutěži Grand Prix zvítězit saudskému jezdci Abdullahovi Al Sharbatly s Tobaliem. Další umístění na stupních vítězů brali Marco Kutscher (GER) a Marc Houtzager (NED).
 
Ohlédnutí za šanghajským kolem je tady:
 
 
Zdroj: web LGCT
 
 


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace