reklama 11A

reklama

Nesvačil jun. se drží v TOP10 světového žebříčku

 08.06.2017 10:17 | AUTOR

Český reprezentant v čtyřspřeží Jiří Nesvačil jun. se i po aktualizaci světového žebříčku FEI, ke které došlo k 6. červnu drží mezi deseti nejlepšími jezdci světa. Ve vedení je australský vozataj Boyd Exell. Podrobnosti k žebříčku najdete v článku.

reklama 12C

 

Pozici číslo osm má v nejnovější verzi světového žebříčku FEI jezdců čtyřspřeží český reprezentant Jiří Nesvačil jun. Jeho otec Jiří Nesvačil sen. je na třináctém místě.
 
Na dvou nejvyšších příčkách se od poslední aktualizace nic nezměnilo. Lídrem zůstává nadále Australan Boyd Exell. Nizozemec Koos de Ronde je na druhém místě. Z šestky na trojku se vyhoupl belgický vozataj Edouard Simonet, čtvrté místo patří IJsbrandovi Chardonovi (NED). Jeho syn Bram Chardon je jednu pozici za ním.
 
Šestý je Švýcar Jerome Voutaz, sedmou příčku drží další ze zástupců Belgie Glen Geerts. Za Jiřím Nesvačilem jsou na sdíleném devátém místě Theo Timmerman (NED) a Benjamin Aillaud (FRA).
 

Celý žebříček najdete v tomto odkazureklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace