reklama 11C

reklama

Marek Klus po VC Ostravy 2018 zvýšil náskok v ČSP

 21.05.2018 14:02 | AUTOR

ikonka

První příčka Markovi Klusovi ve Velké ceně Ostravy unikla kvůli chybě v základní části parkuru, ale body za druhé místo mu zajistily luxusní náskok před soupeři v průběžném žebříčku Českého skokového poháru po 3. kole. A jak se daří ostatním?…

reklama 12D
 
Marek Klus má aktuálně 35 bodů, zatímco druhý Jan Chýle jich má pouze 19. S 15 body jsou na sdílené 3. pozici vítězové z Brna a Ostravy – Václav Horký a Marek Hentšel, ale také Tereza Mücková, která bodovala v Brně a Ostravě. Se 14 body je šestý Ondřej Pospíšil, 13 bodů má Rudolf Doležal a 12 Jiří Papoušek. TOP10 uzavírají s 10 body Jiří Hruška, Jiří Skřivan a Jan Štětina.
 
Seriálu U25 dál vládne Václav Staněk s 53 body. Dohání jej s 46 body Miroslava Škanderová, třetí je Nina Kaločová s 34 body. 
 
Mladší kategorii Czech Junior Cupu vede Natálie Kovářová s 37 body. O 10 bodů více má nejlépe umístěná starší juniorka Valentýna Poláchová. 
 
Žebříčku Amateur Tour vévodí Dana Pinkavová, která má na svém kontě 40 bodů.
 

Kompletní žebříčky najdete TADY

Foto Zenon Kisza


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace