ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11C

reklama

Malý slavil čtvrteční vítězství v Kronenbergu

 25.10.2018 22:03 | AUTOR

ikonka

Na závěr čtvrtečního dne 25. října se v Kronenbergu radoval z vítězství český reprezentant. Na parkuru 140 centimetrů vysokém totiž udržel vedení český jezdec Jan Malý a v sedle Zarthaga Br Z si dojel pro první místo…

reklama 12B

Český reprezentant Jan Malý v sedle Zarthaga Br Z poměrně dlouho s přehledem vedl soutěž 140 centimetrů vysokou, která se jela jako kvalifikace do finále Medium Tour. V soutěži na čas se v závěru k české dvojici na rozdíl sedmi setin vteřiny přiblížil Jos Verlooy s koněm Cor-Leon Vd Vlierbeek Z, nakonec se však musel spokojit s druhým místem.

Pro vítězství si totiž čase, 57,23 vteřiny dojel v početné konkurenci český zástupce Jan Malý. Na parkuru se přitom představilo více jak 80 dvojic.

Český jezdec startoval během tohoto úvodního dne celkem čtyřikrát. Dařilo se mu také s Excaliburem Sr Z. S ním si po bezchybném projevu v první i druhé fázi dojel na parkuru 115/125 centimetrů vysokém pro pěkné jedenácté místo. Soutěž byla určena pro pětileté a šestileté koně.

 

Startovní a výsledkové listiny naleznete ZDE.reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace