Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11C

reklama

Úspěšný pátek na CSI Opglabbeek pro Jana Malého

 31.08.2018 19:42 | AUTOR

ikonka

Tři čeští reprezentanti startovali v pátek 31. srpna v rámci mezinárodního mítinku CSI Opglabbeek. Nejvíce se páteční program vydařil Janovi Malému, který se radoval hned ze dvou dělených zlatých příček při CSIYH1*…

reklama 12A

Opravdu úspěšnou páteční soutěží byla pro Jana Malého především ta určená pro pětileté koně v rámci CSIYH1*. Zde český reprezentant sedlal dva své svěřence, a to Excalibura SR Z a Illinoise, a s oběma se radoval z děleného prvního místa.

Stejnému jezdci se dařilo také v nejvyšší soutěži v rámci pátečního programu, kde na parkuru vysokém 140 cm při CSI2* počítal spolu s Zarthagem BR Z čtyři trestné body. Stejný osud čekal v této soutěži také na Charlotte Augier de Moussac, která rovněž zaznamenala jednu chybu.

Emmě Augier de Moussac vyšla soutěž, kde překážky měřily 135 cm v rámci CSI2*. Tam česká reprezentantka spolu s Umbrellou Ter Wilgen Z protnula cílovou pásku se čtyřmi trestnými body.

Kompletní výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEMreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace