EquiTV ŽIVĚ: dostihy, chladnokrevníci, paravoltiž, working equitation
reklama 11C

LGCT Monako s kompletní elitní trojicí na startu

 26.06.2018 16:38 | AUTOR

ikonka

Devátou zastávkou série Longines Global Champions bude v termínu 28. – 30. června Monako. Na startu tohoto kola se jako již tradičně představí ti nejlepší jezdci světa, mezi kterými nebude chybět ani trojice vedoucí žebříček LGCT této sezony…

reklama 12D

Ve vedení žebříčku LGCT se doposud drží reprezentantka Austrálie Edwina Tops-Alexander, která  do devátého kola v Monaku vstoupí se 172 body. Na startu tohoto kola nebudou chybět ani další dva jezdci z elitního tria. Stříbro po osmi kolech patří Britovi Benovi Maherovi se 143 body, který stojí před svým krajanem Scottem Brashem. Ten počítá o prozatím o dvanáct bodů  méně a bezpochyby se bude pokoušet zopakovat své vítězství na tomto mítinku z roku 2015.

Z vítězů předchozích ročníků monackého kola se o prvenství i letos Alberto Zorzi (ITA), který nenašel přemožitele v roce 2017, spolu s Emanuelem Guardiano (ITA) z roku 2016 a také Bassemem Hassanem Mohammedem WAT (QAT), který své prvenství vybojoval v roce 2014.

O zlato se zde bude ale ucházet také světová jednička Harrie Smolders (NED), či další parkurové hvězdy jako John Whitaker (GBR), Marcus Ehning (GER), Bertram Allen (IRL), Rolf-Göran Bengtsson (SWE), Simon Delestre (FRA), Maikel van der Vleuten (NED), Roger-Yves Bost (FRA), Marlon Zanotelli (BRA), Michael Whitaker (GBR), Georgina Bloomberg (USA), Pieter Devos (BEL), Jennifer Gates (USA), Gerco Schroder (NED), Philipp Weishaupt (GER), a Sheikh Ali Bin Khalid Al Thani (QAT).

Kompletní informace o sérii GC najdete POD TÍMTO ODKAZEM

Zdroj: tisková zpráva GC
Foto: Stefano Grassoreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE