Kellnerové se dařilo ve Wiener Neustadtu

Anna Kellnerová se úspěšně prezentovala, společně ještě s Emmou Augier de Moussac, na mezinárodních skokových závodech ve Wiener Neustadtu CSI3*. Ve dnech 2. – 5. října nechyběla ani v nejtěžších soutěžích, kde se jí s Kashmirem dařilo...
08.10.2014 00:43  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Anna Kellnerová zajela dva těžké parkury s Kashmirem bez shození. Foto archiv Jezdci.cz

První den totiž nejnáročnější parkur 145 centimetrů dokončili bez shození a na konto si připsali pouze jeden trestný bod za čas. V silné konkurenci jim to přisoudilo pěknou sedmou příčku. Ještě výše se dvojice umístila o den později, kdy po bezchybné jízdě včetně stanoveného limitu se po rozeskakování Anna Kellnerová s Kashmirem probojovala na výborné třetí místo. V této soutěži se představila i Emma Augier de Moussac a taktéž zajela dobrou jízdu. S Danthe RPDS shodili až v rozeskakování. Nakonec získali osmou pozici

Obě jezdkyně se tedy dostaly do nedělní Grand Prix s výškou překážek 150 centimetrů. Bohužel ani jedna česká reprezentantka nezopakovala bezchybný výkon, Emma Augier de Moussac vzdala a Anna Kellnerová si připsala 4 shození. V rozeskakování deseti dvojic zvítězila nestárnoucí legenda Hugo Simon a CT. Anna Kellnerová byla nejmladší účastnicí Grand Prix.

Úspěchy si však obě jezdkyně odnesly i z nižších soutěží jedoucích se taktéž při CSI3*. Šestou příčku si připsala ze soutěže 135 cm vysoké Anna Kellnerová a Landtago, kteří dokončili bezchybně a o pořadí rozhodoval čas.  Dobré umístění jezdkyně přidala ze soutěže 140 cm, kde překonala parkur bezchybně s Bacara De La Ferme Blanche a umístili se patnáctí. Emma Augier de Moussac v sedle Kanojy zajela nejlépe první den a po bezchybném výkonu na parkuru 130 cm získala dvanáctou příčku výsledkové listiny. O den později jim chyba stačila na 18. místo