Kellnerová zakončila závody v Hagenu Velkou cenou

Grand Prix, která se konala v neděli 24. dubna, byla poslední soutěží, do které nastoupila česká reprezentanta Anna Kellnerová při skokových závodech CSI4 v Hagenu v Německu. V sedle Dimara jí dokončila s třemi chybami. Více se dočtete v článku.
24.04.2016 18:10  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Anna Kellnerová závodila na CSI v Hagenu. Ilustrační foto: archiv Jezdci.cz

Závody CSI4* v Hagenu skončily v neděli 24. dubna. Poslední soutěží nebyla, jak tomu obvykle bývá, Velká cena, ale finále střední túry na překážkách do 145 cm. Jejím vítězem se stal Němec Marcus Ehning na Stakki 2.

Velká cena se jela již po poledni a nastoupilo do 48 dvojic včetně Češky Anny Kellnerová s koněm Dimarem VD Loosie Heide, která na parkuru do 160 cm třikrát chybovala, což stačilo na 43. místo.  Grand Prix vyhrál německý jezdec Phillip Weishaupt na Chico 784.