reklama 11D

reklama

Jumping Clash se pojede podruhé v Antverpách

 01.02.2017 16:59 | AUTOR

Při mezinárodních parkurových závodech nejvyšší kategorie CSI5*, které se budou konat 19. – 22. dubna v Antverpách, se odehraje také podruhé v historii speciální soutěž Jumping Clash. Ta zažila svou premiéru v listopadu 2016 v Madridu.

reklama 12D

 

Nový formát soutěže nese název Jumping Clash Challenge, což by se dalo přeložit jako výzva k parkurovému utkání či duelu. Její formát vychází ze vzoru například tenisových „pavouků“, takže se jedná o další novinku ve světě vrcholového parkurového sportu.
 
Poprvé se soutěž jela v Madridu při závodech CSI5*-W v listopadu loňského roku, a v jejím závěru se z premiérového vítězství radoval Švýcar Beat Mändli, který ve finále porazil Američanku Lillie Keenan.
 
Podruhé uvidí diváci tento zajímavý formát při CSI5* Antverpy (19. – 22. dubna). Pořadatelé věří, že výjimečné místo, kde se kolbiště nachází, propojí jezdce i návštěvníky, a že tento atraktivní formát přitáhne pozornost. Kolbiště vyroste v centru města na nábřeží řeky Šeldy.


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace