reklama 11A

reklama

Madrid zažije premiéru Jumping Clash Challenge

 24.11.2016 13:26 | AUTOR

Zbrusu nový formát parkurové soutěže s názvem Jumping Clash Challenge (JCC) se představí během Madrid Horse Week. První parkur v rámci tohoto klání se odehraje ve čtvrtek 24. listopadu při večerním programu. Podrobnosti čtěte níže.

reklama 12D

 

Nový formát soutěže nese název Jumping Clash Challenge, což by se dalo přeložit jako výzva k parkurovému utkání či duelu. Pojede se po vzoru například tenisových „pavouků“, takže se jedná o další novinku ve světě vrcholového parkurového sportu.
 
JCC by měla přinést akci, napětí a větší atraktivitu pro diváky, kteří třeba k jezdectví nemají úplně blízko. Účastníkům pak přinese šanci na vysoké výhry, protože při jednom kole na pětihvězdovém mítinku se skákat minimálně o 200.000 EUR. Prvním organizátorem, pod jehož křídly JCC proběhne, je Madrid. 
 
Soutěž je určená pro šestnáct jezdců. Osm z nich je ve skupině „Seeded riders“ takže „nasazení jezdci“, dalších osm jsou „Challengers“, tedy „vyzyvatelé“
 
Zatímco nasazení jezdci jsou zařazení do soutěže podle postavení na žebříčku, je to tedy v řadách účastníků osm nejvýše postavených jezdců, osm vyzyvatelů vzejde z kvalifikačního kola.
 
Kvalifikační kolo v Madridu proběhne ve čtvrtek 24. listopadu v rámci večerního programu, který začíná ve 20.00. Po něm bude z šestnácti jezdců rozlosováno osm dvojic (nasazený versus vyzyvatel), které se proti sobě o den později utkají o postup do čtvrtfinále. To se nazývá Round of 16. 
 
V neděli se pak systémem pavouka pojede čtvrtfinále, semifinále a finále. 
 


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace