reklama 11A

reklama

Jednoduché řešení problémů s klouby: Geloren HA

 31.01.2018 14:30 | AUTOR

ikonka

Značka Aktivní zvíře si zakládá na kvalitě a účinnosti. Stojí za ní česká výzkumná společnost Contipro a.s., která díky vlastnímu výzkumu a inovacím přináší na trh ty nejúčinnější produkty. Podrobnosti si přečtěte v PR článku...

reklama 12B

Geloren HA – jedinečná kloubní výživa, která funguje a chutná

 
Kloubní výživa Geloren je postavena na kombinaci dvou nejúčinnějších látek - kyselině hyaluronové a chondroitin sulfátu. Účinné látky jsou v Gelorenu rozpuštěny a mají tak větší vstřebatelnost než přípravky v práškové nebo tabletové formě.
 
Kyselina hyaluronová - je hlavní složkou kloubní tekutiny. Kloub zvlhčuje, vyživuje a tlumí nárazy při pohybu. Má schopnost mírnit zánět a snižovat bolest, navíc potlačuje degradaci chrupavky. Pro zvýšení vstřebatelnosti a využitelnosti obsahuje Geloren HA Nutrihyl - kyselinu hyaluronovou speciálně upravenou tak, aby vydržela i průchod trávicím traktem.
 
Chondroitin sulfát – další důležitá složka kloubní tekutiny a stavební kámen chrupavky, kostí, šlach a vazů. Chrupavce dodává pružnost a má prokázané protizánětlivé účinky.
 

Jak je to s účinností?

Účinnost Gelorenu byla testována na koních s pohybovými problémy a po dvou měsících došlo ke zlepšení u 91% koní.
 
Geloren HA jsou sladké želatinové kostičky s višňovou příchutí, takže si je zamiluje nejen Váš kůň. Pro vybíravější jedince může být nezvyklá želatinová konzistence, proto se zpočátku mohou tvářit nedůvěřivě.
  

Nechce Váš kůň Geloren přijímat?

U Gelorenu existuje velmi jednoduchý návod, jak ho naučit jíst i nedůvěřivce. Stačí želatinové kostky vyndat ze sáčku a nechat vysušit. Z kostky se pouze vypaří voda a kostka ztvrdne, s aktivními látkami se ani po odpaření vody v Gelorenu nic nestane. V této tvrdé formě Geloren přijímají koně stejně jako kostku cukru. Po nějakém čase koně začnou žrát Geloren přímo z ruky.
 
 
Pokud řešíte kloubní problémy u psa, můžete také vyzkoušet psí variantu Geloren dog.


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace