Grand Prix při CSIO Falsterbo pro Steva Guerdata

Švýcarský zlatý olympionik a dvojnásobný vítěz Světového poháru Steve Guerdat nenašel přemožitele v závěrečné Grand Prix při CSIO5* ve Falsterbo. Ta se jela v neděli 16. července a její překážky dosahovaly výšky do 160 cm.
16.07.2017 22:27  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB
Ilustrační foto: archiv Jezdci.cz

Ve Falsterbo ve Švédsku se od 13. do 16. července konal jeden z mítinků CSIO se soutěží Poháru národů první evropské divize. Ta byla prvním vrcholem závodů a vyhráli ji Nizozemci.

Druhým vrcholem byla dvoukolová soutěž Grand Prix, která se konala v neděli 16. července. Přes obě kola s překážkami do 160 cm se podařilo dostat bez trestných bodů šesti jezdcům. O jejich pořadí rozhodoval čas druhého kola, který zajistil vítězství Stevovi Guerdatovi (SUI) s koněm Hannah. Druhé místo získal domácí Peder Fredricson na All In a třetí dojela americká jezdkyně Chloe Reid v sedle Codarca.