GP při Spring Classic Šamorín 2016 pro Hendrixe

Vrcholem mezinárodních skokových závodů Spring Classic Šamorín 2016 byla v neděli 22. 5. Grand Prix s výškou překážek 145 cm. Jejím vítězem se stal Timothy Hendrix s Janou reprezentující Nizozemí. Čistě dokončily rozeskakování další dvě dvojice...
22.05.2016 22:12  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Druhé místo putuje do Velké Británie zásluhou dvojice Jamie Wingrove – Cardigan Z. Jejich čas byl o necelé dvě sekundy pomalejší, než v případě vítěze. Třetí bezchybnou dvojicí v rozeskakování byl Maximilian Lill a Colantinue (GER). K vítězství jim scházely čtyři sekundy

V rozeskakování jsme nemohli vidět žádného českého ani slovenského reprezentanta. Nejblíže k účasti v něm měl Dušan Sabo. Ten v sedle Compagnero RS inkasoval jen 1 trestný bod za čas a skončil šestnáctý. Jednu chybu zaznamenali Monika Noskovičová s Abantou van de Huiskens a Andrej Hollý s Cajo. Umístili se na 28. a 29. pozici.

V Grand Prix startovala také trojice Čechů. Nejlépe z nich dopadl Jan Štětina s Casanovou S, který obdržel 8 trestných bodů za chyby na překážkách a 2 trestné body za překročení času. V konečných součtech skončil na 41. řádku výsledkové listiny. Lucie Strnadlová s Carinou G a Veronika Jelínková s Forever nasbíraly 17 trestných bodů, což stačilo na 53. a 54. místo z celkových 55 dokončivších