Emma de Moussac druhá v GP při CSI Mannheim

V závěru mezinárodních německých závodů CSI Mannheim nastoupila Emma Augier de Moussac do soutěže Grand Prix. Česká reprezentantka si v sedle Divy dojela v úterý 8. května pro skvělou stříbrnou příčku…
08.05.2018 17:49  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Bezmála padesát dvojic se postavilo na start úterní Grand Prix při CSI3* v Mannheimu, která byla zároveň vypsána jako kvalifikace pro WEG v Tryonu.

Na startu náročné soutěže s výškou překážek 160 cm nechyběla v českých barvách Emma Augier de Moussac, která zde sedlala Divu. Dvojice protnula cílovou pásku základního parkuru i rozeskakování bez zatížení trestných bodů a nakonec obsadila v silné konkurenci skvělou stříbrnou příčku.

Jezdkyni se dařilo také v sedle koně Brighton Bay, se kterým nastoupila do finále sedmi- a osmiletých koní při CSIYH1*. Zde česká dvojice uzavřela na parkuru vysokém 145 cm po jedné chybě v rozeskakování elitní desítku výsledkové listiny.