Drezurní Pohár národů při CHIO Cáchy pro Německo

Pro vítězství v drezurním Poháru národů si na jezdeckém festivalu CHIO v Cáchách v sobotu 22. dojelo domácí družstvo. Dorothee Schneider, Hubertus Schmidt, Sönke Rothenberger a Isabell Werth získali zlato s výsledkem 471.046…
22.07.2017 22:07  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Pro nejlepší hodnocení v soutěžích Grand Prix a Grand Prix Special započítávaných do Poháru národů si dojelo jednoznačně německé družstvo. S konečným výsledkem 471.046 se na zlatou příčku postavili Dorothee Schneider, Hubertus Schmidt, Sönke Rothenberger a Isabell Werth.

Druhé místo patří týmu USA, v jehož barvách se představili Adrienne Lyle, Kasey Perry-Glass, Olivia Lagoy-Wiltz a Laura Graves. Američtí získali po součtu výsledků 450.392.

Na bronzový stupínek se postavili reprezentanti Švédska. Malin Nilsson, Juliette Rame, There Nilshagen a Patrik Kittel počítali po dvou soutěžích 437.635.