De Moussac vybojovala třetí místo na Sunshine

Emma Augier de Moussac vybojovala na konci dalšího závodního týdne, v neděli 6. března, krásné třetí místo. Na Sunshine Tour ve Vejer de la Frontera si pro tuto příčku dojela s koněm Courage, a to při Big Tour na parkuru 140 centimetrů vysokém…
06.03.2016 21:05  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

rámci této soutěže se představila méně početná konkurence, která české reprezentantce Emmě Augier de Moussac zajistilakoněm Courage pěkné třetí místo i přes překročení časového limitu a penalizace za něj. S parkurem si však poradila česká jezdkyně bezchybně.

Nulu na kontě udržela Anna Kellnerová Classic. Soutěž byla hodnocená na čas, který české dvojici stačil na 19. pozici ve výsledkové listině. Jednalo se opět o soutěž 140 centimetrů vysokou.

Emma Augier de Moussac se během dne představila ještě třikrát. S Copií i Bellou Brown dokončilajednou chybou, 8 bodů inkasovalaKanonjouzávěrečné Grand Prix na parkuru 155 centimetrů vysokém. Tato soutěž zároveň zakončila tento závodní týden.