reklama 11A

reklama

Dastychová vítězkou finále Amateur Tour ČSP 2017

 24.09.2017 10:27 | AUTOR

Prvním z nedělních vrcholů závěrečného mítinku Českého skokového poháru 2017 v Hořovicích na Berounsku bylo finále Amateur Tour. Z 25 finalistů jich 10 postupovalo do úplného finále, v němž pouze jedna dvojice dokázala zopakovat bezchybný výkon...

reklama 12C

 
Tou šťastnou byla Hana Dastychová s Fatimou 15, která kromě nuly na bodovém kontě měla ze všech nejrychlejší čas – rovných 44 sekund. Ten však v tomto případě nebyl rozhodující, na rozdíl od dalších medailových pozic. 
 
 
Celkem čtyři jezdkyně inkasovaly v závěrečné části soutěže 4 trestné body a právě u nich bylo pořadí závislé na časovém údaji. Karolína Javorská s Diroschkou projela cílem v čase 45,91 sekundy a mohla se tak radovat z druhé příčky. Třetí stupínek při závěrečném dekorování obsadila Jana Košťálová s Arty. Ta byla zhruba o sekundu a půl pomalejší. 
 
Kompletní výsledky najdete na adrese www.ceskyskokovypohar.cz, kde běží po celý den ŽIVĚ on-line přenos. Soutěžní program přenáší také sportovní web České televize a EquiTV.cz.


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace