Chudyba bojoval na CSI Lausanne

Slovenský jezdec Bronislav Chudyba bojoval ve dnech 9. – 11. září na mezinárodních závodech CSI5* v Lausanne. Dobře se prezentoval během úvodních dnů, nechyběl pak ani v samotné Grand Prix. Tam však předvedl s Extasy III více chyb…
12.09.2016 09:35  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Mezi nejlepší výkony tohoto slovenského jezdce patří osmé místosoutěži 145 centimetrů vysoké, která se jela také při CSI5*. Bronislav Chudyba provedl bezchybně a rychle parkurem koně Quinsy.

Na stejně vysokém parkuru sedlalpáteční soutěži koně Extasy III, s nímž šel později i Grand Prix. Tento den chybovali až v rozeskakování a umístili se na 13. pozici. O den později pak získali 18. Místo.

V Grand Prix se však jezdci tolik nedařilo a po více chybách dokončildruhé polovině výsledkové listiny. Pro první místa si dojela britská ekipa, přičemž vítězem se stal Robert Whitaker a Catwalk IV.