Při CSIO v Dublinu zněla popáté italská hymna

Průběžně sledujeme výkony českých reprezentantů na mezinárodních závodech kategorie CSIO5* v Dublinu, které se konají od 20. do 24. července. Nutno však uznat, že úspěchy na nich sbírají převážně Italové, nejvíce zásluhou Lorenza de Lucy.
23.07.2016 19:21  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Italům se v Dublinu daří. Foto: Kateřina Návojová

Mezinárodní závody CSIO5* Dublin začaly ve středu 20. července a hned v prvním dni dokázal v nejtěžší soutěži dvoukolové stošedesátce uspět Lorenzo de Luca na Limestone Grey. V této soutěži zaznamenala skvělé 4. místo Emma de Moussac s Kanonjou.

O den později vyhrál De Luca se stejným koněm také další soutěž do 160 cm na čas. V následující stopadesátce si dojel pro první místo s koněm Halifax van het Kluizebos.

V pátek pak podpořil týmové vítězství v soutěži Poháru národů, když v sedle Enssora de Litrange Lxii absolvoval dvě bezchybná kola. A aby toho nebylo málo, s Limestone Grey vyhrál v sobotu ve stopadesátce v rozeskakování když porazil druhou Američanku Lauren Hough na Waterford.

V sobotní soutěži startovala Emma de Moussac, avšak nedokončila.