Dánové ovládli GP mladých jezdců CSIO Zduchovice

Grand Prix mladých jezdců při CSIO Zduchovice 2018 se stala zcela dánskou záležitostí. Reprezentanti této země obsadili první tři příčky. Čeští jezdci se do druhého kola neprobojovali. Nejlépe dopadli Alexandr Baraldi a Václav Nágr…
29.04.2018 15:14  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Baraldi s Elame skončil s jednou chybou jedenáctý a Václav Nágr se stejným výsledkem na D´Amelusině R 22 hned za ním.

S nulou na bodovém koně pokračovalo do druhé části Grand Prix pět jezdců – dva z Německa a tři z Dánska. A právě tři Dánky – Josephine Boegh, Helena Skare Viller a Simone Hansen Scherff se seřadily na stupních vítězů.

Mylen Kruse a Niklas Betz se museli spokojit se zbývajícími dekorovanými pozicemi.

Třetím Čechem na startu byl František Stružinský s Bob Saint Clar. Ten inkasoval 13 trestných bodů, které mu stačily na 17. řádek výsledkové listiny.