CSI v Pezinoku vyvrcholilo Grand Prix

Počas uplynulého víkendu 7. – 9. septembra sa v jazdeckom areáli Rozálka v Pezinku uskutočnili parkúrové preteky, už 42. ročník Bawer – Trans Grand Prix O MALOKARPATSKÝ STRAPEC. Do tejto súťaže sa prihlásilo okolo 200 jazdcov až z 15 krajín…
12.09.2018 21:31  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Tieto preteky boli zaradené do série svetového pohára medzinárodnej jazdeckej federácie na úrovni 2*, kvalifikácia na Majstrovstvá Európy v Rotterdame. Vyvrcholením bola hlavná súťaž Grand Prix, ktorá sa uskutočnila v nedeľu.

Do rozoskakovania sa dostalo 5 jazdeckých dvojíc. Prvé miesto obsadil poľský jazdec Jaroslaw Skrzyczynski na koni Chacclana, druhé miesto si vybojoval slovenský jazdec Andrej Hollý a tretie miesto získal Kristaps Neretnieks z Lotýšska. Výborný český jazdec a víťaz minuloročných pretekov o Malokarpatský strapec Aleš Opatrný skončil na 4. mieste.

Text a foto: Katarina Tomanová