Zatímco v současné době funguje středočeský oblastní výbor ČJF ve složení Václav Drbal, Michael Veselý, Michael Moudrý, Antonín Klauz a Pavlína Bůžková, pokud Václav Drbal obhájí pozici předsedy, rád by měl nový tým, v němž se shoduje pouze jedno jméno, a tím je Pavlína Bůžková.
Dále jako své spolukandidáty představil Janu Holíkovou, Kateřinu Vašákovou, Martina Blažka a Jana Štvána. Ve výboru by však Drbal chtěl zachovat pět členů. „O rozšíření na sedm členů neuvažuji. Pokud to konference otevře jako téma, tak se s tím vypořádám, ale moje zkušenost je, že čím méně, tím více. V menším kolektivu se řada věcí dá uspořádat ku prospěchu věci,“ konstatoval.
V rozhovoru pro EquiRadio dále zmínil, že by rád pokračoval ve vylepšování toho, co funguje. „Hlavním cílem je přiblížit se členské základně. Je to složitější, že zpětná vazba mnohdy moc nefunguje. Celkově se moc věcí nesleduje, byť výjimkou byly nyní poplatky ČJF, protože se to týká všech. V průběhu roku se snažíme iniciovat různé náměty. Chceme zapojit do dění širokou členskou základnu. Dále chceme rozvíjet sport pro děti a juniory. Máme také velmi dobře rozjetou Středočeskou jezdeckou ligu napříč disciplínami. Zkrátka chceme pokračovat v tom, co nám fungovalo. V neposlední řadě bych rád navázal bližší kontakt a spolupráci s Výkonným výborem, aby to bylo ku prospěchu celé České jezdecké federace,“ zmínil kromě jiného.
Foto: poskytl Václav Drbal