reklama 11D


reklama

Zimní jezdecký pohár 2018 ve Zprávičkách

 06.02.2018 21:55 | AUTOR

ikonka První únorový víkend odstartoval v Královicích u Slaného Zimní jezdecký pohár České jezdecké federace. Letošní novinkou je série soutěží pro děti na ponících, v jejichž rámci mohou účastníci sbírat body do seriálového žebříčku.
reklama 12A
Pony soutěže se během Zimního jezdeckého poháru konaly již v loňském roce a jelikož byl o ně velký zájem, pořadatelé se v sezoně 2018 rozhodli vypsat pro nejmenší účastníky závodů samostatnou seriálovou kategorii. Soutěž, v níž bylo možné získat body do pohárového žebříčku, byla rozdělena podle velikosti poníků. Překážky tak měřily od 60 do 80 centimetrů. Jezdci se museli v sedlech svých čtyřnohých partnerů snažit překonat celý parkur nejen bez chyby, ale také se co nejvíce přiblížit limitovanému času, který byl stanoven na 67 sekund. Nejblíže k němu byla Petra Pařenicová s Maximusem 2, která stanovený čas překročila o pouhých 16 setin sekundy. Stala se tak vítězkou soutěže, a navíc se mohla radovat z 20 bodů do seriálu. Zimní jezdecký pohár České jezdecké federace v parkurovém skákání pokračuje 17. února v Hrdištku u Sadské a ani tam nebudou děti na ponících chybět.

Zdroj: Česká televize – KLIKNĚTE ZDE


reklama 13A

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé. 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace