reklama 11A

reklama

Živě: Sledujte sváteční dostihové odpoledne z Lysé nad Labem

 25.09.2020 12:40 | AUTOR |
ŽIVĚ

ikonka

Mimořádně nabitý dostihový víkend uzavře na svatého Václava atraktivní pondělní mítink v Lysé nad Labem. Zajímavé koně přilákala rovinová i překážková část programu, celé odpoledne můžete sledovat v přímém přenosu internetové televize EquiTV.

reklama 12C

Svatováclavský dostihový mítink připravuje na pondělí 28. září závodiště Lysá nad Labem. A početně obsazená startovní pole většiny z devíti dostihů signalizují, že zájem tuzemských stájí využít v sezoně poznamenané Covidem-19 veškeré dostupné možnosti vidět své koně v akci neslábne.


Hlavním dostihem odpoledne bude II. kategorie na 1300 metrů, v níž se představí jedničková vítězka Benidiction, pátá z Jarní ceny klisen Rabbit Breath či letošní dvojnásobný vítěz Opinion Maker.


V rámcovém programu poběží druhý z Českého derby 2017 Felix, účastník letošní modré stuhy Kenshibu a také dvanáctiletý veterán Shadow Moon, který se vrací na dráhu po téměř dvou letech. Celkem figurují na pondělních startovních listinách 103 koně.


Kromě šesti rovinových dostihů se diváci mohou těšit i na jednu steeplechase a dvoje proutěné překážky. Tradiční součástí programu jsou také dva rozběhy Pony ligy za podpory Jockey Clubu ČR.


První dostih bude odstartován ve 14:00, přímý přenos EquiTV si můžete pustit už od 13:30.


STREAM SLEDUJTE ZDE!


Startovní listiny najdete na webu Jockey Clubu ČR.


Ilustrační foto: Ivan KrejzaK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace