ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11C

reklama

Živě: Sledujte CSI2* Zduchovice 2022 od čtvrtka do neděle na EquiTV.cz

 05.06.2022 04:25 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Od čtvrtka 2. do neděle 5. června můžete prostřednictvím internetové televize EquiTV.cz sledovat živě dění na kolbišti VTB Areny v Jezdeckém centru Zduchovice, kde se konají mezinárodní skokové závody kategorií CSI2*, CSI1*, CSIYH1* a CSIU25.

reklama 12B
 
Živé vysílání EquiTV.cz sledujte denně od 7:45 do konce sportovního programu. Soutěže CSI2* Big Tour s překážkami do 145 centimetrů započítávané do Longines Rainking se uskuteční v pátek a v neděli. 
 
Ve čtvrtek se v rámci Velké túry bude skákat do 140 centimetrů a stejná výška překážek bude i při CSIU25 (EY Cup) ve čtvrtek a v sobotu. Stočtyřicítku budou absolvovat účastníci i při sobotním finále Middle Tour.
 

CSI Zduchovice 2022 – ČASOVÝ PLÁN / TIMETABLE:

⏰ 07:45 – start live stream on EquiTV.cz (all days)
⏰ 08:00 – start of the first competition of the day (all days)
*změna programu vyhrazena / *change of programme is reserved
 

LIVE STREAM SLEDUJTE ZDE

VÍCE INFORMACÍ (KLIKNĚTE ZDE) / MORE INFORMATION (CLICK HERE)

VÝSLEDKY / RESULTS

 
 
Ilustrační foto: Josef Malinovský


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace