reklama 11D

reklama

Záznam: Vrchol 70denního testu, přehlídky hřebců a körungu CS 2019

 12.11.2019 08:40 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

Závěrečným dnem sedmdesátidenního testu tří a čtyřletých hřebců, přehlídky dvouletých hřebců a výběru hřebců do plemenitby Svazu chovatelů slovenského teplokrevníka v ČR byla neděle 10. listopadu. V Hradištku u Sadské opět nechyběla kamera EquiTV.cz.

reklama 12A
 
Poslední den tradiční chovatelské akce Svazu chovatelů slovenského teplokrevníka v ČR v Hradištku u Sadské bylo na programu předvedení starších hřebců a udělení licence. Uspěli nakonec tři uchazeči.
 
Nejvyšší hodnocení ze všech předvedených koní obdržel čtyřletý holštýnský hřebec Cornessini. Ze skokové sekce vzešel také licentovaný hřebec, a to Cantinoso. Jediným zástupcem mezi drezurními koňmi byl čtyřletý Dreux, který ve výběru rovněž uspěl.
 
Na závěr celé akce proběhlo druhé kolo skákání ve volnosti dvouletých hřebců a vyhlášení výsledků körungu dvouletých hřebců. Podívejte se na video záznam internetové televize EquiTV.cz!
 
 


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace