reklama 11B

reklama

Základní zkoušky výkonnosti hřebců ČT 2020 z Tlumačova ŽIVĚ na EquiTV

 03.06.2020 08:05 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Internetová televize EquiTV.cz ve spolupráci se Zemským hřebčincem Tlumačov vám ve středu 3. června nabízí přímý přenos ze Základních zkoušek výkonnosti hřebců po testační odchovně. Program začíná v 9:00 hodin, on-line přenos v 8:45 hodin.

reklama 12A


Základní zkoušky výkonnosti bude absolvovat ve středu 3. června od 9:00 hodin celkem třináct hřebců, z toho tři hřebci soukromých majitelů a deset hřebců v majetku hřebčince. Devět z nich bude po absolvování ZZV a úspěšném ukončení testačního období nabídnuto k prodeji.

Zemský hřebčinec Tlumačov a internetová televize EquiTV.cz připravili z této akce živý stream. Můžete jej sledovat již od 8:45 hodin NA TÉTO STRÁNCE!

Katalog hřebců k prodeji najdete na stránkách ZH Tlumačov – ZDE!

Ilustrační foto archiv ZH TlumačovK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace