reklama 11A


Werth se vrátila na vrchol drezurního žebříčku FEI

 06.12.2018 17:53 | AUTOR

ikonka

Němci vládnou světové drezuře. Na vrchol žebříčku drezurních dvojic se po dvou měsících vrátila Isabell Werth s klisnou Weihegold OLD. Navíc s dalšími koňmi je na třetím a čtvrtém místě. Dva její krajané jsou také v TOP10.

reklama 12C
Isabell Werth (GER) okupuje hned tři příčky nejlepší desítky světového žebříčku. S Weihegold OLD je na prvním místě, s Bellou Rose je třetí a čtvrtou příčku drží s Emiliem.
 
Američanka Laura Graves a její Verdades klesli po listopadovém přepočtu na druhé místo. Pozici číslo pět si udržela dánská reprezentantka Cathrine Dufour a ryzák Atterupgaards Cassidy, šestá je dvojice Dorothee Schneider (GER) a Sammy Davis jr a sedmá příčka patří další Němce Helen Langehanenberg s Damseyem FRH.
 
V TOP10 jsou dále Britka Charlotte Dujardin a Mount St. John Freestyle, Edward Gal (NED) s Glock´s Zonik a Dán Daniel Bachmann Andersen s Blue Hors Zack.
 
Nejúspěšnější českou seniorskou dvojicí je nadále Pavla Rubíčková a Xangai. Nejvýše v juniorském žebříčku je Eva Vavříková s Belle Ennie, která si od října polepšila o tři místa a je dvaatřicátá.
 

Žebříčky FEI najdete ZDEreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• sobota 25. ledna od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze

www.jezdeckygalavecer.cz

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace