Suverénní Werth v GP Freestyle při lyonském SP

Další kolo Světového poháru v drezuře Západoevropské ligy ve francouzském Lyonu vyvrcholilo 2. listopadu úlohou Grand Prix Freestyle. Pro jednoznačné vítězství si zde dojela Isabell Werth (GER) s náskokem na druhou dvojici více jak 3 %...
02.11.2018 20:37  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Německá jezdkyně Isabell Werth nenašla přemožitele v sedle Emilia ani v rámci pátečního Grand Prix Freestylu. Tato dvojice získala za předvedení své sestavy na hudbu hodnocení více jak 84 %, což v kvalitní konkurenci stačilo na vítězství.

Další dvě příčky na stupních vítězů putovaly do Švédska a rozdíl mezi těmito dvěma dvojicemi byl necelé jedno procento. Ze stříbra se nakonec radoval Patrik Kittel, který s koněm Delatio byl ohodnocena za svůj kür na 80.980 %. Elitní trio uzavřela Antonia Ramel v sedle Brother de Jeu, a to s výsledkem 80.060 %.

Další příležitost nasbíral důležité body do žebříčku SP budou mít jezdci v německém Stuttgartu v polovině listopadu.