reklama 11B

reklama

Vystupte z davu a navrhněte si v Equiservisu svou jezdeckou sadu snů

 03.02.2020 10:19 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Navrhněte si svou sadu snů! Podsedlová dečka, čabraka či deka ve vašich týmových barvách. Pokud patříte k těm, co nechtějí splývat s davem, pak právě pro vás je možnost personalizace vašeho jezdeckého vybavení od Equiservisu jako dělaná.

reklama 12C
Equiservis přichází s jedinečnou šancí navrhnout si svou vlastní jezdeckou sadu. Deky, čabraky i dečky pod sedlo s barevnými lemy podle vašeho přání, vše dokonale sladěné a naprosto jedinečné. Značky jako Eskadron, Equiline, Equest vám vyrobí deku, dečku i čabraku na uši v designu, který si sami navrhnete.
 
Jezdecká helma sladěná s botami a sakem? Žádný problém! DeNiro, Kep, Kask, Samshield i Equiline – ti všichni nabízejí možnost sestavit si vlastní originál.
 
Dečka, čabraka a deka na koně – svou vysněnou sadu si můžete navrhnout od Equiline, Eskadron a Equest. Možnost personalizace je pouze u vybraných modelů. Equiline a Eskadron mají na svých webových stránkách konfigurátor, kde si můžete vybraný produkt sestavit podle vašich představ a podívat se na jeho finální podobu.
 
Vzhledem k odchylkám v zobrazení barev na různých monitorech vždy doporučujeme navštívit některou z poboček Equiservis, kde jsou k dispozici vzorníky, a uvidíte tak všechny barvy v reálu.
 
Toužíte-li po závodní plachtě na box či uzávěru na box se jménem vaším či vašeho koně, ani to není problém. Stačí si vybrat plachtu a vědět, co si na plachtu přejete. Ceny za potisk se pohybují od 300 až do 2000 Kč - vše závisí na velikosti a složitosti potisku. U Equiline si můžete navrhnout i plachtu na box sladěnou se zbytkem vybavení.
 
Oblíbený a moc hezký dárek k narozeninám či Vánocům je vyšitá deka či dečka se jménem či věnováním. Stačí si vybrat deku, dohodnout písmo a barvu výšivky a je hotovo.
 
ODKAZY NA KONFIGURÁTORY/KATALOGY: 
 

Pro podrobnější nabídku kompletních služeb neváhejte kontaktovat prodejny EQUISERVISreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace