reklama 11B

reklama

Equiservis zve na osobní setkání s megahvězdou Ludgerem Beerbaumem

 21.11.2019 11:22 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Chcete se osobně setkat s jedním z nejlepších parkurových jezdců všech dob? V pátek 22. listopadu můžete navštívit během GC PlayOffs v pražské O2 areně stánek společnosti Equservis / Prestige. Potkáte se tam s Ludgerem Beerbaumem.

reklama 12D

Pět medailí z olympijských her včetně jedné individuální zlaté. Dva tituly mistra Evropy a dlouhá řada druhých a třetích míst z těch nejdůležitějších závodů, jako jsou Světové jezdecké hry či finále Světového poháru, to je jen část úspěchů německé legendy Ludgera Beerbauma. 

Beerbaum se představí v sedle svých koní divákům při GC Prague PlayOffs v O2 areně. A potkat osobně ho budete moci i vy! V pátek 22. listopadu ve stánku společnosti Equiservis / Prestige, od 12.30 do 13.30 hodin. Můžete získat jeho podpis.

Stánek najdete hned vedle opracoviště, v sektoru B, stánek č. 19. Letos bude Equiservis v rámci GC Prague PlayOffs ve vybrané společnosti. Ve velkém stánku EQUISERVIS proběhne prezentace značek Prestige, Horseware, Pikeur-Eskadron a Effol.

Na web Equiservisu se dostanete ZDEreklama 13B

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace