NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Vladimír Tretera zvítězil v tradiční olomoucké GP Jana Kutěje

 11.10.2020 17:52 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Mistr České republiky v parkurovém skákání sezony 2020 Vladimír Tretera přidal další skvělý výsledek. S Gangsterem zvítězil i při nedělním druhém kolem Grand Prix Jana Kutěje, kterou tradičně pořádalo Equine Sport Centre Olomouc.

reklama 12B

V neděli 11. října proběhlo druhé kolo Grand Prix Jana Kutěje. Do finále postupovalo deset nejlepších dvojic ze základního kola a nechyběla mezi nimi ani letošní mistryně kategorie U 25, která nakonec s klisnou Idee Van De Achterhoek obsadila sedmé místo. 
 
Na vítězné vlně z Martinic přicestoval do Olomouce i Vladimír Tretera, který zajel bezchybné základní i finálové kolo a stal se tak s koněm Gangster V/H Noddevelt vítězem Grand Prix Jana Kutěje 2020. Bezchybných dvojic po obou kolech bylo dohromady šest, takže o dalších dotovaných umístěních rozhodoval čas. Ten druhý nejlepší zapsal Radovan Cibere s koněm Deau Re Mi T&L Z a na třetí místo se zařadil Josef Kincl a G – Pleasure D.D.
 

Kompletní výsledky naleznete ZDE 

 
Foto Jan Andrash 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace