reklama 11D


Vavříková získala v úvodu juniorské rundy CDI Zakrzow zlato a stříbro

 24.10.2019 22:55 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Hned v úvodu mezinárodních drezurních závodů v polském Zakrzowě se podařilo zajistit české reprezentaci dva nejcennější kovy, a to konkrétně juniorce Evě Vavříkové s koňmi Siracusa a Belle Ennie. S oběma dosáhla výsledku nad sedmdesát procent!

reklama 12A

Díky velkému počtu startujících byly mezinárodní závody v polském Zakrzowě zahájeny již ve čtvrtek namísto původního plánu. Soutěž zahájili jezdci na pony, kde Českou republiku zastupovaly tři jezdkyně. Nejúspěšnější z nich byla Tereza Matoušková na pony Las Vegas s hodnocením 66,763 procent. Barbora Kavanová a Icarus van de Bulksehoeve obdrželi 66,286 procent a svou první mezinárodní zkušenost zde měla Daniela Prokešová s Borisem s výsledkem 60,381 procent. Pěkný výkon předvedla také Marie Lumbachová s klisnou Colinda Valk v úloze DU-B a díky celkovým 67,756 procentů obsadily třetí místo.
 
Velký úspěch pro Českou republiku zajistila Eva Vavříková vedená trenérem Peterem Gmoserem. S valachem Siracusa obsadila v juniorské soutěži první místo s výsledkem 70,909 procent a s Belle Ennie byla druhá s 70,202 procenty. Dařilo se však také dalším třem juniorským jezdkyním. Julie Sekaninová získala 67,980 procent, Eliška Skřivanová 67,425 procent a při svém prvním mezinárodním startu byla Anna Humplíková hodnocená 65,253 procenty.
 
V kategorii mladých jezdců jsou za Českou republiku dále nahlášeny Alexandra Hanáčková a Tina Pospíšilová, na místo bohužel kvůli autonehodě nedorazil původně přihlášený Michal Košťál.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto archiv Evy Vavříkovéreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace