EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Uvidíme Rudolfa Doležala opět ve finále ČSP? Už v tom má zcela jasno!

 15.03.2021 06:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Rudolf Doležal po třetím vítězství v Českém skokovém poháru prohlásil, že to je jeho poslední finálová účast v rámci tohoto seriálu. Změnil názor po úpravě formátu jeho vyvrcholení? I to se mimo jiného dozvíte v dalším vzpomínkovém Podcastu EquiTV.

reklama 12D

PODCAST SI POSLECHNĚTE ZDE (KLIKNĚTE)

 

EquiTV připravila při příležitosti 20. ročníku Českého skokového poháru, který je právem nazýván domácí parkurovou extraligu, sérii speciálních vydání podcastů, ve které se Josef Malinovský a Aleš Opatrný společně s několika hosty ohlíží za historií tohoto seriálu.
 
V úvodu čtvrtého pokračování vzpomínkových rozhovorů nejprve vzpomínal na své úspěchy Rudolf Doležal, který má již jasno, zda se pokusí kvalifikovat do Super Grand Prix, která od sezony 2021 nahradí původní velké finále se střídáním koní.
 
V druhé třetině se někdejší pohárový finalista Martin Šoupal zamýšlí nad tím, co je pro něj motivací ke startům v rámci domácí parkurové extraligy. Na závěr jsme se ptali další účastnice finále ČSP Lucie Polákové, zda plánuje comeback na parkurová kolbiště.
 
Podcasty EquiTV můžete poslouchat zdarma on-line na webu, nebo si je můžete stahovat přímo do svého počítače, tabletu či mobilu s aktivovaným premium programem, který stojí pouhých 365 korun na rok. Poslechnout si je tak můžete kdykoliv a kdekoliv, i když zrovna nejste v dosahu internetového připojení.
 
Všechny již publikované podcasty najdete pod snadno zapamatovatelnými internetovými adresami: www.jezdeckeradio.cz nebo www.equiradio.cz.
 
Foto Zenon Kisza


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace