ŽIVĚ: 26. a 27.6. CDI Brno, 27.6. dostihy Chuchle, skoky MJP Martinice
reklama 11B

reklama

Trunda reprezentuje v Montelibretti. Ve třech hvězdách je zatím šestý

 25.10.2019 19:35 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Český reprezentant všestrannosti Miroslav Trunda zahájil už ve čtvrtek 24. října svou účast na mezinárodních závodech v italském Montelibretti, na nichž startuje se dvěma koňmi. Z CCI4* byl bohužel vyloučen, v CCI3* je s Trnkou-Ruf průběžně šestý.

reklama 12C
V italském Montelibretti probíhají v závěru října mezinárodní závody všestrannosti až do úrovně čtyř hvězd. Se dvěma koňmi dorazil na místo také český reprezentant Miroslav Trunda a již ve čtvrtek s nimi absolvoval drezurní zkoušky. V pátek pak s oběma odstartoval v krosu.
 
Soutěž CCI4*-S bohužel v terénní zkoušce nedopadla pro českého jezdce v sedle osmileté Shutterflyke příliš dobře a na desáté překážce byl z dalšího průběhu krosu vyloučen. O poznání lépe se mu dařilo v CCI3*-S se sedmiletou Trnkou-Ruf. Po drezurách byl sedmnáctý, ale kros zajel jako pátý nejlepší a průběžně se tak těší z velmi slibného šestého místa z celkem dvaadvaceti účastnících se dvojic. Od vedoucí švýcarské dvojice ho dělí sedm trestných bodů.
 
Kompletní výsledky najdete ZDE.
 
Foto archiv jezdcereklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace