reklama 11A

reklama

Zelinková opět vyhrála. V sedle Abby ovládla finále CSIYH ve Valencii

 14.02.2019 17:48 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Skvělá forma provází Zuzanu Zelinkovou a její mladé svěřence při túře závodů CSI ve španělské Valencii. Po týdnu opět dokázala vyhrát ve finále CSIYH. Daří se jí i v dalších soutěžích. A to není vše. Výborné výkony předvádí také Bronislav Chudyba.

reklama 12C

Zuzana Zelinková s Abby. Foto: Facebook Zuzany Zelinkové
 
Ve čtvrtek 14. února vyvrcholily ve Valencii soutěže CSIYH určené mladým koním. Při závodech konaných o týden dřív dokázala ve dvou kategoriích zvítězit Zuzana Zelinková a dařilo se jí i tentokrát. V sedle klisny Abby vyhrála finále pro šestileté koně. Mezi koňmi o rok staršími si dojela s Ekatharinou po čistém výkonu pro páté místo. Nechybovala ani ve stopětatřicítce v rámci CSI. V té sedlala Linta.
 
Bronislav Chudyba dosahuje také na vysoké příčky. Ve finále šestiletých dojel s Izanulou N třetí a mezi sedmiletými byl čtvrtý na koni Heartbreaker. Dobře si vede i v dalších soutěžích, ve dvoufázovce do 140 cm zajel bez chyb na Guayarmině WV.
 

Výsledky z Valencie jsou TADY
reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace