Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11C

reklama

Češky se nezastaví. Španělská túra Kellnerové a Zelinkové pokračuje

 19.02.2019 12:21 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Držte pěsti našim jezdkyním! Reprezentantky v parkurovém skákání pokračují na závodech CSI ve Španělsku. Zuzana Zelinková zůstává ve Valencii a Anna Kellnerová bude skákat v Olivě. České barvy navíc nebudou chybět při CDI v Nice a CEI v Córdobě

reklama 12A

Čtvery mezinárodní závody čekají naše jezdce v týdnu od 18. do 24. února. Anna Kellnerová setrvává už třetí týden v Olivě ve Španělsku, kde se s koňmi Colando 21, Calcourt Falklund, Classic, Giljandro van den Bosrand, I´m Special Van´t Heike a Valencia V Z účastní CSI3*. 
 
Jen pár desítek kilometrů od ní závodí Zuzana Zelinková, a to ve Valencii. Ta začíná skákat už v úterý, tedy 19. února s mladými klisnami Harankou, Ekatherinou, Anny a Indirou H. 
 
České barvy budou k vidění i v dalším španělském městě Córdobě, kde se 23. února pojede vytrvalecký závod CEI2*, do něhož nastoupí Lucie Korytáková s klisnou Shagya Buzavirag. 
 
Také v drezuře bude mít Česko zastoupení. Na CDI v jihofrancouzském Nice bude startovat Eleonora Kinsky dal Borgo na Star Wars W.
 
Foto: Kateřina Krpelová / CETreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace