Galavečer ČJF živě 25.1. od 18:00
reklama 11B


Soutěž: Máme pro vás desítky vstupenek na úvodní dny Prague PlayOffs

 14.11.2019 08:59 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Mediální skupina EQUINET jakožto jeden z partnerů galashow světového parkuru GC Prague PlayOffs 2019 má pro vás mimořádnou nabídku. Od 14. do 17. listopadu můžete vyhrát několik desítek vstupenek na úvodní dva dny této akce v pražské O2 areně!

reklama 12C
 
Stačí napsat na e-mail: info@jezdci.cz do předmětu zprávy „Chci jít s Jezdci.cz a EquiTV.cz fandit týmu Prague Lions…“ s dodatkem: „…ve čtvrtek“, „…v pátek“, nebo „…ve čtvrtek i v pátek“.
 
Z každé e-mailové adresy bude přijata pouze jedna zpráva, a to ta první. Na případné další již nebude brán zřetel. Do zprávy nezapomeňte připojit své jméno a příjmení. Anonymní zprávy nebudou do soutěže zařazeny.
 
Několik desítek šťastlivců od nás obdrží po dvou vstupenkách na zmiňovanou akci!
 
A jak vybereme výherce? Celkový počet odpovědí u každé skupiny výherních vstupenek, které dorazí v první vlně 14. a 15. listopadu nebo v druhé vlně 16. a 17. listopadu vydělíme počtem výher, přičemž v každé ze dvou částí rozdělíme polovinu vstupenek, které máme k dispozici. Cenu získají ti autoři e-mailových zpráv, jejichž pořadí je shodné s násobky podílu zaokrouhleného na celou cifru dolů. 
 
Výherci od nás obdrží zmíněné vstupenky na e-mail nejpozději do pondělí 18. listopadu. Vzhledem k vysokému počtu výherců nebudeme jejich seznam publikovat na internetu. 
 
Vstupenky na galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs jsou v prodeji v síti Ticketportal.cz. Stále jsou volná místa na všechny čtyři dny, a to od 290 Kč. Odkaz na stránku on-line předprodeje najdete na adrese: www.pragueplayoffs.com/vstupenky.
 
Více o sérii Global Champions najdete na webu www.gcglobalchampions.com.reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• sobota 25. ledna od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze

www.jezdeckygalavecer.cz

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace