reklama 11A

Skvělý úvod Evy Niklové v Hagenu. Více než 82 procent mezi šestiletými

 16.07.2020 18:40 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

První start na CDI v německém Hagenu se ve čtvrtek 16. července obzvlášť vydařil české reprezentantce Evě Niklové. V sedle Dolciaria získala hodnocení skvělých 82,4 procenta a celkové druhé místo. "První dojmy jsou velmi pozitivní," vzkazuje Eva.

reklama 12B
Ve čtvrtek 16. července odstartovaly mezinárodní drezurní závody v německém Hagenu. Na místě je také česká reprezentantka Eva Niklová, která se v obdélníku předvedla již během úvodního dne, a to v sedle šestiletého Dolciaria. "První dojmy mám velmi pozitivní. Závody jsou výborně organizované a je zde skvělý povrch. Dolciario má za sebou už několik startů na německých závodech, a taky se kvalifikoval na Bundeschampionate," prozradila Eva.
 
Majitel valacha Dolciario je Hof Kasselmann, kde Eva Niklová již tři a půl roku pracuje jako jezdec. Ve čtvrtek společně startovali v soutěži určené šestiletým koním, kde získali vysoké hodnocení 82,4 procenta, což jim vyneslo celkové druhé místo.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto archiv Evy Niklové


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE