reklama 11C


Sérii českých úspěchů ve Wiener Neustadtu doplnila v neděli Portychová

 18.08.2019 19:52 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Během závěrečného dne mezinárodních skokových závodů v rakouském Wiener Neustadtu se o další skvělé umístění postarala juniorka Linda Portychová. V soutěži do 130 centimetrů získala druhou příčku, nicméně dekorování se dočkali také další Češi.

reklama 12C
Poslední den mezinárodních závodů v rakouském Wiener Neustadtu, které se konaly v polovině srpna, se opět dařilo osmnáctileté juniorce Lindě Portychové. V sedle klisny Nogalina Z získala po bezchybném rozeskakování skvělé druhé místo. Na dekorování ji doprovodila také Adéla Opatrná s klisnou Lordany jakožto šestá.
 
Na start nedělní Grand Prix se postavilo celkem šest českých dvojic, z nichž nejlepší výkon podal Aleš Opatrný a osmiletý valach Forewer. Se čtyřmi trestnými body v základním kole mu připadlo výsledné dvanácté místo. Vítězem Velké ceny se stal švýcarský reprezentant Pius Schwizer s valachem Lamborghini.
 
Dobře se v neděli předvedla také Lucie Anovčínová a Auteuil AH Z. Dvojice v soutěži Elite Tour do 120 centimetrů postoupila do rozeskakování, kde jednou chybovala, a umístila se celkově na sedmém místě.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.czreklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace