reklama 11C


Rozlučková všestrannost v Pardubicích na zákulisních fotografiích

 03.11.2019 19:17 | AUTOR: Pavlína Záhorová |
FOTOGALERIE

ikonka

Pardubické závodiště ukončilo sportovní jezdeckou sezonu tradiční Rozlučkovou všestranností konající se ve dnech 1. až 3. listopadu. Již od čtvrtka byl na místě fotograf Marcel Runštuk a připravil pro vás fotogalerii z celého průběhu této akce.

reklama 12C

Tradiční událostí v závěru jezdecké sezony je Rozlučková všestrannost v Pardubicích na začátku listopadu. Přihlášeny byly na tyto závody dvě stovky koní a i přes typické podzimní počasí se závodištěm nesla pohodová atmosféra, kterou pro vás zachytil na svých fotografiích Marcel Runštuk.
 
V soutěži stupně S po úvodních drezurách vedl Haradl Siegl z Rakouska, s koněm Gin Tonic však chyboval na parkuru a trestné body nasbíral i v terénní zkoušce. V celkovém pořadí se propadl na třetí místo. O něco lépe si vedla Alena Marchalová, která nakonec s Jasminou brala druhé místo. Zvítězila Šárka Votavová reprezentující Stáj J+J Votava, a to s náskokem tří bodů na druhou příčku. V soutěži startovalo sedmnáct koní, šestnáct z nich závod dokončilo.
 
Další rakouská účastnice závodů Lea Siegl si už prvenství utéct nenechala. S nejlepší drezurou a bezchybným parkurem i terénní zkouškou s koněm Lebenstraum zvítězila v soutěži stupně L. V celkovém pořadí druhý Harald Siegl, tentokrát v sedle Amalia Argentina, na ni ztrácel třináct bodů! Třetí se umístila Diana Lochmanová se Simonem 14.
 
V soutěži stupně ZL se dařilo Pavlu Březinovi z VOŠ a SZeŠ Benešov. Zvítězil s Cool Boy 1 s náskokem necelých šesti a půl bodu před Dianou Dittrichovou s Valerií 5 a třetí Janou Pecháčkovou s Niddax. Také Březina si udržel průběžné vedení až do vítězného konce.
 
V další soutěži, tentokrát stupně Z, zvítězila několikanásobná mistryně České republiky Eliška Orctová z JC Rusek. S Kireou nasbírala jen 32 trestných bodů a porazila tak druhou Kristýnu Přikrylovou v sedle Lowen, která předvedla nejlepší drezuru, ale chybovala na parkuru. Třetí místo patří Pavle Pavoukové s Net.
 
Nižší soutěže ZK, hobby ZK, hobby Z a pony ZL skončily už v sobotu. Neoficiální „královnou“ závodů se stala Ema Štěpánková reprezentující pardubickou Apolenku, když zvítězila s Leny Gold K v soutěži ZK a s Puntíkem v soutěži Pony ZL. V soutěži hobby ZK si první místo vybojovali Lucie Hlavatá a Šejba (JS Slavíkov) a v soutěži hobby Z Viktor Regnard s Eltio (JK Podorlicko Letohrad).
 
Součástí závodů Rozlučkové všestrannosti bylo také finále šampionátu mladých koní. V soutěži šesti a sedmiletých zvítězil Baloo the Bear s Adélou Císařovou (JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání). Pětiletým kraloval Odwar s Miloslavem Příhodou (Jezdecký klub Flamenco Sloupno) a čtyřletým Kurier – opět s Miloslavem Příhodou v sedle. 
 
Kompletní výsledky najdete ZDE.reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• 29. 2. od 9.45 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF spřežení v Brně

 

Další plánované přenosy na EquiTV.cz:

• 8. 3. od 8.00 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF skoky v Královicích

• 14. 3. od 8.00 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF skoky v Tlumačově

• 15. 3. od 8.00 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF spřežení v Tlumačově

• 20. 3. od 8.00 hod.: Jezdecký festival v Královicích - drezura

• 20. 3. od 14.00 hod.: Jezdecký festival v Královicích - voltiž

• 20. 3. od 19.00 hod.: Jezdecký festival v Královicích - skoky

• 21. 3. od 8.00 hod.: Jezdecký festival v Královicích - skoky a spřežení

• 22. 3. od 8.00 hod.: Jezdecký festival v Královicích - skoky

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace