reklama 11C

reklama

Radek Nesvačil slavil výhru v Mezõhegyes. Obstál i před Dobrovitzem

 06.07.2020 19:40 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Během prvního červencového víkendu se účastnil český reprezentant a úřadující mistr republiky ve čtyřspřeží Radek Nesvačil národních závodů v maďarském Mezõhegyes a ze třinácti startujících zvítězil před domácím favoritem Jozsefem Dobrovitzem.

reklama 12A
První červencový víkend v maďarském Mezõhegyes patřil národním závodům spřežení, jichž se účastnilo také čtyřspřeží úřadujícího mistra České republiky, Radka Nesvačila.
 
Díky vyrovnaným výkonům, ale především zásluhou nejlepšího výkonu v maratonu, v kategorii čtyřspřeží zvítězil s celkovým výsledkem 174,51 před domácím Jozsefem Dobrovitzem (181,32) a Janosem Pappem (204,17).
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto Krisztina Horváth/Hoefnet.com


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace