reklama 11A

reklama

Radek Nesvačil si ve Světovém poháru v Izsáku udržel pátou pozici

 29.09.2019 21:30 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Světového poháru CAI3*W v maďarském Izsáku se na konci září zúčastnil úspěšný český reprezentant Radek Nesvačil se svým čtyřspřežím. V soutěži se postavil dalším čtrnácti soupeřům a v neděli 29. září si po třech zkouškách odvezl páté místo.

reklama 12B
Účast na Světovém poháru při CAI3*W v maďarském Izsáku má úřadující mistr a úspěšný reprezentant České republiky v kategorii čtyřspřeží Radek Nesvačil. Na start se postavil s koňmi Generale Iscana II 5, Rudolfo Equileta V-22, Dantano, Prinz Argentinus a Quandt.
 
Po pátečních drezurách mu připadlo průběžné osmé místo, zatímco po maratonu si o tři příčky si polepšil a pátou pozici nepustil ani po závěrečném parkuru se ztrátou padesáti bodů na vítězného maďarského reprezentanta Jozsefa Dobrovitze s celkovým výsledkem 149,49 trestných bodů. Tomu se podařilo soutěž ovládnout stylem start-cíl a prvenství si držel již od pátečních drezur. Jako druhý dokončil Švýcar Jerome Voutaz a na třetím místě pak Maďar Lajos Móró.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.czreklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace