reklama 11D

Přípravy veletrhu For Horse jsou pozastaveny. Hledá se nový termín

ikonka

Přesně za měsíc se měl konat v areálu pražského výstaviště v Letňanech další ročník veletrhu For Horse, včetně večerní For Horse Show. Ačkoliv organizátoři doufali, že se akce bude moci uskutečnit v původním termínu, nyní je jisté odložení akce.
17.03.2020 15:58  |  Autor: Josef Malinovský  |  FANCLUB  |  APLIKACE  |  Komentáře
reklama 12C
 
Třetí ročník veletrhu potřeb pro koně, chovatele a milovníky koní pod názvem For Horse se měl uskutečnit v areálu PVA Expo Praha v Letňanech od 16. do 19. dubna 2020.
 
„Společnost ABF, a.s., pořadatel veletrhu For Horse, zastává názor, že lidské zdraví je to nejcennější, co máme. Proto bychom vás rádi informovali, že příprava veletrhu For Horse byla v současné době pozastavena a pořadatel hledá takové řešení, které by bylo bezpečné pro všechny účastníky akce,“ uvedla Petra Lipková, manažerka veletrhu For Horse.
 
„Předpokládáme, že během následujících čtrnácti dnů by se situace mohla vyjasnit natolik, abychom byli schopni vám podat bližší informace, včetně případného náhradního termínu,“ konstatovala Petra Lipková.
 
Ilustrační foto archiv pořadatele
reklama 13D

NEJNOVĚJŠÍ
NEPŘEHLÉDNĚTE