reklama 11B

reklama

Poprvé se v roce 2020 jela Zlatá podkova. Vyhrála Michaela Balounová

 22.06.2020 13:23 | AUTOR: Pavlína Záhorová |
FOTOGALERIE
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

O víkendu 20. a 21. června zalévaly téměř celou Českou republiku vytrvalé deště, byl tedy nejeden plánovaný sportovní mítink zrušen. Přesto se však závodilo v Lošticích, Olomouci či Zduchovicích. AKTUALIZACE: Vložena fotogalerie z Loštic od Runštuka.

reklama 12C

První letošní kolo Zlaté podkovy ovládla Michaela Balounová

 
Poprvé se v roce 2020 sešli účastníci seriálu Zlatá podkova, a to v Lošticích v zámeckém parku Žádlovice. Nejvyšší soutěže na úrovni dvou hvězd se účastnilo celkem dvanáct dvojic, z nichž se nejlépe předvedla Michaela Balounová na koni Empatia.
 
Kompletní výsledkové listiny budou zveřejněny ZDE.
 

Zduchovické ST* vyhrála Barbora Vojtková a Darcossini

 

Upršený závodní víkend v druhé půlce června vyvrcholil ve Zduchovicích nedělním jednohvězdovým ST, na jehož start se postavilo celkem sedmnáct jezdeckých dvojic. Bezchybní byli nakonec pouze čtyři, nejrychleji zajela Barbora Vojtková na koni Darcossini.
 
Kompletní výsledkové listiny najdete ZDE.
 

Pony Weekend Jumping Show v Olomouci patřil Natálii Špůrkové

 

Víkend 20. až 21. června patřil v areálu ESC Olomouc především jezdcům na pony. Sobotní i nedělní STP** ovládla suverénně Natálie Špůrková a Sony a několik soutěží bylo věnováno i velkým koním. Dvouhvězdové L vyhrála v neděli Marie Hojovcová s Ariel.
 
Kompletní výsledkové listiny najdete ZDE.
 
Foto z Loštic Marcel Runštuk


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace