reklama 11B

Páteční Diamond Tour v Chuchli ovládl Skrzyczynski. Svobodová čtvrtá

 30.04.2021 18:34 | AUTOR: Kateřina Návojová |
FOTOGALERIE

ikonka

Páteční den přinesl první ze dvou soutěží započítávaných do Longines žebříčku FEI. Vítězství měl na dosah s nejlepším časem Aleš Opatrný, bohužel se nevyvaroval jedné chybě. Vítězství tak putovalo do Polska, a to zásluhou Jaroslawa Skrzyczynského.

reklama 12A

 
Ze základní části Diamond Tour CSI2*-W Chuchle Arena s výškou překážek 145 centimetrů se do rozeskakování kvalifikovalo 13 bezchybných, mezi nimi i čtyři české naděje. 
 
Nejlepší výkon s časem 34,08 vteřiny nakonec zaznamenal polský jezdec Jaroslaw Skrzyczynski s hřebcem Jerico. Na dekorování ho doprovodil jeho krajan Krzysztof Ludwiczak, který bral s hřebcem Niko druhé místo. Elitní trio uzavřel Richard Kierkegaard z Argentiny, který sedlal klisnu Uringa Z.
 
Nejlepší ženou a zároveň nejlepší českou jezdkyní byla Tereza Svobodová. S valachem Kleiner Lord 16 dokončila bezchybně základní kolo i rozeskakování a mohla se tak radovat ze čtvrté pozice. Její čas rozeskakování se zastavil na hodnotě 39,98 vteřiny. 
 
I pátou příčku obsadil český jezdec, a to Aleš Opatrný. S Gentlemenem vh Veldhof dokončil dokonce v nejlepším čase, a to 34,04 vteřiny. Chyba na druhém skoku ho bohužel připravila o vítězství a zařadila na páté místo. Linda Portychová skončila s klisnou Falino po jedné chybě sedmá, Kamil Papoušek s hřebcem Warness chyboval dvakrát. 
 
Foto Kateřina Návojová, CSI2*-W Prague Arena
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE