ŽIVĚ: 26. a 27.6. CDI Brno, 27.6. dostihy Chuchle, skoky MJP Martinice
reklama 11B

reklama

CSI2*-W Prague Arena zahájeno díky Anně Marii Vítek českou hymnou

 29.04.2021 10:13 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Velmi úspěšně začaly pro české fanoušky mezinárodní skokové závody CSI2*-W v Prague Arena. V úvodní soutěži Small Tour, ceně Habitat, si pro vítězství docválala v sedle ponyho Mateo Di Belle Anna Marie Vítek.

reklama 12D

 
Anna Marie Vítek s Mateo Di Belle zaznamenala v druhé fázi čas 35,69 vteřiny. Stejná jezdkyně získala i druhé místo, tentokrát v sedle klisny Mama Mia Picobello Z. Ta byla zhruba o sekundu a půl pomalejší.
 
Elitní trio uzavřela její sestra Kristína, která dosáhla na čas 37,25 vteřiny s pony hřebcem Kamirez Van Orchid´s.
 
Na dekorování elitní šestice CSI1* Small Tour s výškou překážek 115 centimetrů se dostal ještě na čtvrté pozici Viktor Skutecký s klisnou Loreta. Následovaly dvě zahraniční jezdkyně Roza Konieczna z Polska a Eliza Cholakova z Bulharska.
 
Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csi-praguearena.com. Sledujte také live stream z průběhu celého mítinku CSI2*-W Prague Arena 2021.
 
Foto Kateřina Návojová, CSI2*-W Prague Arena


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace